Parfume til kvinder
2.061 produkter
Estée Lauder Estee Lauder Beautiful Magnolia L'Eau EDT 10 ml
Fra 235 kr · 23,50 kr/ml
Karl Lagerfeld Karl Lagerfield 21 Rue Saint-Guillaume Pour Femme EDP 100 ml
Fra 238 kr · 2,38 kr/ml
Davidoff Cool Water Eau De Toilette 40 ml + All In One Shower gel 75 ml gavesæske
Fra 249 kr · 6,23 kr/ml
Vis flere produkter
Side 82 af 86
Guides om parfume til kvinder
Sammenlign priser på dameparfume
Her finder du dameparfume fra danske webshops, fra klassikere til nyheder. Vi sammenligner priserne hver nat, så du kan se, hvor din duft er billigst lige nu.
Sådan sammenligner du parfume rigtigt
- Samme duft, samme type. Eau de Parfum, Eau de Toilette og Parfum har forskellig styrke og pris. Sammenlign kun samme type.
- Samme størrelse. Se antal ml på produktkortet. 30 ml og 100 ml er to forskellige produkter.
- Testere og gaveæsker sælges også online. Læs produktnavnet, så du ved, hvad du får.
Brug filteret til at vælge brand eller prisniveau.