Balsam
1.958 produkter
Neccin Shampoo Fragrance Free Sensitive Scalp & Dandruff 250 ml
Fra 178 kr · 0,71 kr/ml
Neccin Conditioner Fragrance Free Healthy Hair & Scalp 200 ml
Fra 178 kr · 0,89 kr/ml
Goldwell Dualsenses Blondes & Highlights Toning Conditioner (Purple) 200 ml
Fra 179 kr · 0,90 kr/ml
Goldwell Dualsenses Pure Hydration Hydrating Conditioner 200 ml
Fra 179 kr · 0,90 kr/ml
Goldwell Dualsenses Color Extra Rich Brilliance Conditioner 200 ml
Fra 179 kr · 0,90 kr/ml
Goldwell Dualsenses Blondes & Highlights Anti-Yellow Conditioner 200 ml
Fra 179 kr · 0,90 kr/ml
Goldwell Dualsenses Curls & Waves Bundling Conditioner 200 ml
Fra 179 kr · 0,90 kr/ml
Goldwell Dualsenses Ultra Volume Bodifying Conditioner 200 ml
Fra 179 kr · 0,90 kr/ml
Eleven Australia Hydrate My Hair Moisture Conditioner - 300 ml.
Fra 185 kr · 0,62 kr/ml
Vis flere produkter
Side 46 af 82
Sammenlign priser på balsam
Find balsam, conditioner og leave-in fra danske webshops samlet ét sted. Balsam sælges ofte i samme serie som shampooen, og prisen på præcis den samme flaske kan variere en del fra butik til butik.
Sådan finder du den billigste balsam
- Se pris pr. ml. Salonstørrelser på 500 eller 1000 ml er som regel markant billigere pr. ml end de små flasker.
- Køb shampoo og balsam samme sted. Så når du lettere butikkens grænse for gratis fragt.
- Leave-in og almindelig balsam er ikke det samme. Leave-in skal ikke skylles ud og bruges i mindre mængder, så den holder længere.
Filtrér listen på brand eller pris for at finde din balsam, eller se hele hårpleje for shampoo, kur og styling.