Balsam
2.762 produkter
Glo Skin Beauty Conditioning Lip Gloss "Sunset Boulevard", 3,5ml.
Fra 170 kr · 48,57 kr/ml
Glo Skin Beauty Conditioning Lip Gloss "Desert Bloom", 3,5ml.
Fra 170 kr · 48,57 kr/ml
Glo Skin Beauty Conditioning Lip Gloss "Secret Agent", 3,5ml.
Fra 170 kr · 48,57 kr/ml
Joico Blonde Life Blonde Strong Conditioning Detangler 200 ml
Fra 175 kr · 0,88 kr/ml
O&M Hårpleje, O&M Original Mineral O&M Know Knott Conditioning Detangler 250ml
Fra 178 kr · 0,71 kr/ml
La Biosthetique Colour Protection Shine Restoring Conditioner 150 ml
Fra 179 kr · 1,19 kr/ml
John Masters Shampoo For Normal Hair With Lavender & Rosemary 236 ml
Fra 179 kr · 0,76 kr/ml
Milk Shake K-Respect Keratin System Smoothing Conditioner 250 ml
Fra 179 kr · 0,72 kr/ml
Vis flere produkter
Side 101 af 116
Sammenlign priser på balsam
Find balsam, conditioner og leave-in fra danske webshops samlet ét sted. Balsam sælges ofte i samme serie som shampooen, og prisen på præcis den samme flaske kan variere en del fra butik til butik.
Sådan finder du den billigste balsam
- Se pris pr. ml. Salonstørrelser på 500 eller 1000 ml er som regel markant billigere pr. ml end de små flasker.
- Køb shampoo og balsam samme sted. Så når du lettere butikkens grænse for gratis fragt.
- Leave-in og almindelig balsam er ikke det samme. Leave-in skal ikke skylles ud og bruges i mindre mængder, så den holder længere.
Filtrér listen på brand eller pris for at finde din balsam, eller se hele hårpleje for shampoo, kur og styling.