Balsam
2.772 produkter
Paul Mitchell Tea Tree Hemp Restoring Shampoo & Body Wash 300 ml
Fra 202 kr · 0,67 kr/ml
O&M Original Mineral O&M Hydrate & Conquer Conditioner 350 ml
Fra 208 kr · 0,59 kr/ml
Bumble & Bumble Bumble And Bumble Hairdresser's Invisible Oil Shampoo 250 ml
Fra 209 kr · 0,84 kr/ml
Vis flere produkter
Side 106 af 116
Sammenlign priser på balsam
Find balsam, conditioner og leave-in fra danske webshops samlet ét sted. Balsam sælges ofte i samme serie som shampooen, og prisen på præcis den samme flaske kan variere en del fra butik til butik.
Sådan finder du den billigste balsam
- Se pris pr. ml. Salonstørrelser på 500 eller 1000 ml er som regel markant billigere pr. ml end de små flasker.
- Køb shampoo og balsam samme sted. Så når du lettere butikkens grænse for gratis fragt.
- Leave-in og almindelig balsam er ikke det samme. Leave-in skal ikke skylles ud og bruges i mindre mængder, så den holder længere.
Filtrér listen på brand eller pris for at finde din balsam, eller se hele hårpleje for shampoo, kur og styling.