Balsam
2.772 produkter
Sol De Janeiro Hair Brazilian Joia Milky-Leave-In Conditioner 210 ml
Fra 219 kr · 1,04 kr/ml
New Nordic Hair Volume shampoo & Conditioner sampak, 500ml
Fra 222,95 kr · 0,45 kr/ml
Baxter Of California Daily Complete Care Conditioner, 236 ml.
Fra 225 kr · 0,95 kr/ml
Living Proof - Perfect Hair Day Conditioner Sili-CLONE - 236 ml
Fra 227,95 kr · 0,97 kr/ml
Glo Skin Beauty Lash Thickener & Conditioner - Colorless, 7ml.
Fra 229 kr · 32,71 kr/ml
Vis flere produkter
Side 108 af 116
Sammenlign priser på balsam
Find balsam, conditioner og leave-in fra danske webshops samlet ét sted. Balsam sælges ofte i samme serie som shampooen, og prisen på præcis den samme flaske kan variere en del fra butik til butik.
Sådan finder du den billigste balsam
- Se pris pr. ml. Salonstørrelser på 500 eller 1000 ml er som regel markant billigere pr. ml end de små flasker.
- Køb shampoo og balsam samme sted. Så når du lettere butikkens grænse for gratis fragt.
- Leave-in og almindelig balsam er ikke det samme. Leave-in skal ikke skylles ud og bruges i mindre mængder, så den holder længere.
Filtrér listen på brand eller pris for at finde din balsam, eller se hele hårpleje for shampoo, kur og styling.