Balsam
2.772 produkter
Simply Zen Age Benefit & Moisturizing Whiteness Shampoo 1000 ml
Fra 249 kr · 0,25 kr/ml
La Biosthetique Structure Repair Nourishing Conditioning Spray 200 ml
Fra 249 kr · 1,25 kr/ml
La Biosthetique Methode Sensitive Purifying Dandruff Shampoo 250 ml
Fra 249 kr · 1,00 kr/ml
Schwarzkopf BlondME Bond Repair Nourishing Conditioner 250 ml
Fra 255 kr · 1,02 kr/ml
L’Oréal Professionnel Serie Expert Vitamino Color Shampoo Refill 1000 ml
Fra 255 kr · 0,26 kr/ml
Arganmidas Moroccan Argan Oil Clear Hydrating Conditioner 1000 ml
Fra 257 kr · 0,26 kr/ml
Vis flere produkter
Side 111 af 116
Sammenlign priser på balsam
Find balsam, conditioner og leave-in fra danske webshops samlet ét sted. Balsam sælges ofte i samme serie som shampooen, og prisen på præcis den samme flaske kan variere en del fra butik til butik.
Sådan finder du den billigste balsam
- Se pris pr. ml. Salonstørrelser på 500 eller 1000 ml er som regel markant billigere pr. ml end de små flasker.
- Køb shampoo og balsam samme sted. Så når du lettere butikkens grænse for gratis fragt.
- Leave-in og almindelig balsam er ikke det samme. Leave-in skal ikke skylles ud og bruges i mindre mængder, så den holder længere.
Filtrér listen på brand eller pris for at finde din balsam, eller se hele hårpleje for shampoo, kur og styling.