Balsam
2.772 produkter
Bumble & Bumble Bumble And Bumble Creme De Coco Conditioner 250 ml
Fra 280 kr · 1,12 kr/ml
Bumble & Bumble Bumble And Bumble Illuminated Color Conditioner 200 ml
Fra 280 kr · 1,40 kr/ml
Bumble & Bumble Bumble and bumble Bb. Thickening Conditioner 250ml
Fra 280 kr · 1,12 kr/ml
Ingredien Nature Deep Hydrate Conditioner 280 ml Uden Parfume
Fra 289 kr · 1,03 kr/ml
Sebastian Twisted Shampoo Elastic Cleanser For Curls Shampoo 1000 ml
Fra 289 kr · 0,29 kr/ml
Vis flere produkter
Side 114 af 116
Sammenlign priser på balsam
Find balsam, conditioner og leave-in fra danske webshops samlet ét sted. Balsam sælges ofte i samme serie som shampooen, og prisen på præcis den samme flaske kan variere en del fra butik til butik.
Sådan finder du den billigste balsam
- Se pris pr. ml. Salonstørrelser på 500 eller 1000 ml er som regel markant billigere pr. ml end de små flasker.
- Køb shampoo og balsam samme sted. Så når du lettere butikkens grænse for gratis fragt.
- Leave-in og almindelig balsam er ikke det samme. Leave-in skal ikke skylles ud og bruges i mindre mængder, så den holder længere.
Filtrér listen på brand eller pris for at finde din balsam, eller se hele hårpleje for shampoo, kur og styling.