Balsam
2.497 produkter
Goldwell Dualsenses Scalp Specialist Clarifying Shampoo 250 ml
Fra 159 kr · 0,64 kr/ml
Goldwell Dualsenses Blondes & Highlights Purple Toning Shampoo 250 ml
Fra 159 kr · 0,64 kr/ml
Goldwell Dualsenses Scalp Specialist Sensitive Foam Shampoo 250 ml
Fra 159 kr · 0,64 kr/ml
Loreal Professionnel Vitamino Color Spectrum Shampoo - Brown Hair 300 ml
Fra 162 kr · 0,54 kr/ml
Loreal Professionnel Vitamino Color Spectrum Shampoo - Blond Hair 300 ml
Fra 165 kr · 0,55 kr/ml
L'Oréal Professionnel Paris Série Expert Metal DX Pre‑Shampoo (Pre‑Treatment) 250 ml
Fra 171 kr · 0,68 kr/ml
Loreal Professionnel Vitamino Color Spectrum Shampoo - Light Brown Hair 300 ml
Fra 172 kr · 0,57 kr/ml
Vis flere produkter
Side 52 af 105
Sammenlign priser på balsam
Find balsam, conditioner og leave-in fra danske webshops samlet ét sted. Balsam sælges ofte i samme serie som shampooen, og prisen på præcis den samme flaske kan variere en del fra butik til butik.
Sådan finder du den billigste balsam
- Se pris pr. ml. Salonstørrelser på 500 eller 1000 ml er som regel markant billigere pr. ml end de små flasker.
- Køb shampoo og balsam samme sted. Så når du lettere butikkens grænse for gratis fragt.
- Leave-in og almindelig balsam er ikke det samme. Leave-in skal ikke skylles ud og bruges i mindre mængder, så den holder længere.
Filtrér listen på brand eller pris for at finde din balsam, eller se hele hårpleje for shampoo, kur og styling.