Balsam
2.498 produkter
TRESemmé Flawless Waves Coconut Oil Professional Shampoo 685 ml
Fra 45 kr · 0,07 kr/ml
Schwarzkopf BC Bonacure Q10 Time Restore Conditioner (U) 200 ml
Fra 45 kr · 0,23 kr/ml
Schwarzkopf BC Bonacure Moisture Kick Conditioner (Outlet) 50 ml
Fra 49 kr · 0,98 kr/ml
John Frieda Frizz Ease Miraculous Recovery Conditioner - 75 ml.
Fra 50 kr · 0,67 kr/ml
Vis flere produkter
Side 72 af 105
Sammenlign priser på balsam
Find balsam, conditioner og leave-in fra danske webshops samlet ét sted. Balsam sælges ofte i samme serie som shampooen, og prisen på præcis den samme flaske kan variere en del fra butik til butik.
Sådan finder du den billigste balsam
- Se pris pr. ml. Salonstørrelser på 500 eller 1000 ml er som regel markant billigere pr. ml end de små flasker.
- Køb shampoo og balsam samme sted. Så når du lettere butikkens grænse for gratis fragt.
- Leave-in og almindelig balsam er ikke det samme. Leave-in skal ikke skylles ud og bruges i mindre mængder, så den holder længere.
Filtrér listen på brand eller pris for at finde din balsam, eller se hele hårpleje for shampoo, kur og styling.