Balsam
2.498 produkter
Schwarzkopf BC Bonacure Peptide Repair Rescue Spray Conditioner (U) 200 ml
Fra 79 kr · 0,40 kr/ml
Revlon Equave KIDS Detangling Conditioning Spray Princess Look 200 ml
Fra 79 kr · 0,40 kr/ml
Natura Siberica NS Oblepikha Siberica Conditioner Deep Cleansing and Care, 400 ml
Fra 79 kr · 0,20 kr/ml
Natura Siberica NS Oblepikha Siberica Conditioner Nutrition & Repair, 400 ml
Fra 79 kr · 0,20 kr/ml
Alterna My Hair My Canvas Canvas Me Time Everyday Conditioner (40 ml)
Fra 80 kr · 2,00 kr/ml
Goldwell Dualsenses Blondes & Highlights Anti-Yellow Conditioner - 200 ml.
Fra 85 kr · 0,43 kr/ml
Vis flere produkter
Side 76 af 105
Sammenlign priser på balsam
Find balsam, conditioner og leave-in fra danske webshops samlet ét sted. Balsam sælges ofte i samme serie som shampooen, og prisen på præcis den samme flaske kan variere en del fra butik til butik.
Sådan finder du den billigste balsam
- Se pris pr. ml. Salonstørrelser på 500 eller 1000 ml er som regel markant billigere pr. ml end de små flasker.
- Køb shampoo og balsam samme sted. Så når du lettere butikkens grænse for gratis fragt.
- Leave-in og almindelig balsam er ikke det samme. Leave-in skal ikke skylles ud og bruges i mindre mængder, så den holder længere.
Filtrér listen på brand eller pris for at finde din balsam, eller se hele hårpleje for shampoo, kur og styling.