Balsam
2.498 produkter
KRAUTERHAUS SANCT BERNHARD Balsam med grønlæbet musling (150 ml / 5,07 fl. oz.)
Fra 102,96 kr · 0,69 kr/ml
John Frieda Frizz Ease Miraculous Recovery Conditioner - 250 ml.
Fra 105 kr · 0,42 kr/ml
John Frieda Sheer Blonde Highlight Activating Moisturising Conditioner - 250 ml.
Fra 105 kr · 0,42 kr/ml
John Frieda Brilliant Brunette Colour Protecting Conditioner - 250 ml.
Fra 105 kr · 0,42 kr/ml
Vis flere produkter
Side 80 af 105
Sammenlign priser på balsam
Find balsam, conditioner og leave-in fra danske webshops samlet ét sted. Balsam sælges ofte i samme serie som shampooen, og prisen på præcis den samme flaske kan variere en del fra butik til butik.
Sådan finder du den billigste balsam
- Se pris pr. ml. Salonstørrelser på 500 eller 1000 ml er som regel markant billigere pr. ml end de små flasker.
- Køb shampoo og balsam samme sted. Så når du lettere butikkens grænse for gratis fragt.
- Leave-in og almindelig balsam er ikke det samme. Leave-in skal ikke skylles ud og bruges i mindre mængder, så den holder længere.
Filtrér listen på brand eller pris for at finde din balsam, eller se hele hårpleje for shampoo, kur og styling.