Balsam
2.501 produkter
Australian Bodycare Balsam til tør hovedbund, skæl og kløe - 500 ml
Fra 149,95 kr · 0,30 kr/ml
John Frieda Frizz Ease Daily Miracle Leave-In Conditioner - 200 ml.
Fra 150 kr · 0,75 kr/ml
Sundvik Vichy Dercos 2-i-1 Skælshampoo og balsam til tørt hår 200 ml
Fra 155 kr · 0,78 kr/ml
Goldwell Dualsenses Blondes & Highlights Purple Toning Shampoo 250 ml
Fra 159 kr · 0,64 kr/ml
Vis flere produkter
Side 88 af 105
Sammenlign priser på balsam
Find balsam, conditioner og leave-in fra danske webshops samlet ét sted. Balsam sælges ofte i samme serie som shampooen, og prisen på præcis den samme flaske kan variere en del fra butik til butik.
Sådan finder du den billigste balsam
- Se pris pr. ml. Salonstørrelser på 500 eller 1000 ml er som regel markant billigere pr. ml end de små flasker.
- Køb shampoo og balsam samme sted. Så når du lettere butikkens grænse for gratis fragt.
- Leave-in og almindelig balsam er ikke det samme. Leave-in skal ikke skylles ud og bruges i mindre mængder, så den holder længere.
Filtrér listen på brand eller pris for at finde din balsam, eller se hele hårpleje for shampoo, kur og styling.