Balsam
2.501 produkter
Eleven Australia Repair My Hair Nourishing Conditioner - 300 ml.
Fra 185 kr · 0,62 kr/ml
John Masters Shampoo For Dry Hair With Evening Primrose 236 ml
Fra 185 kr · 0,78 kr/ml
La Biosthetique Colour Protection Shine Restoring Conditioning Fluid 125 ml
Fra 185 kr · 1,48 kr/ml
Loreal Pro Longer Filler-A100 + Amino Acid Conditioner 750 ml
Fra 187 kr · 0,25 kr/ml
Sebastian Professional Sebastian SEB MAN The Smoother Conditioner (250 ml)
Fra 189,95 kr · 0,76 kr/ml
Vis flere produkter
Side 91 af 105
Sammenlign priser på balsam
Find balsam, conditioner og leave-in fra danske webshops samlet ét sted. Balsam sælges ofte i samme serie som shampooen, og prisen på præcis den samme flaske kan variere en del fra butik til butik.
Sådan finder du den billigste balsam
- Se pris pr. ml. Salonstørrelser på 500 eller 1000 ml er som regel markant billigere pr. ml end de små flasker.
- Køb shampoo og balsam samme sted. Så når du lettere butikkens grænse for gratis fragt.
- Leave-in og almindelig balsam er ikke det samme. Leave-in skal ikke skylles ud og bruges i mindre mængder, så den holder længere.
Filtrér listen på brand eller pris for at finde din balsam, eller se hele hårpleje for shampoo, kur og styling.