Balsam
2.501 produkter
Id Hair Mé2 No More Tangles Conditioner (Inkl. pumpe) 1000 ml
Fra 199 kr · 0,20 kr/ml
Schwarzkopf BC Bonacure Repair Rescue Shampoo Arginine 500 ml
Fra 199 kr · 0,40 kr/ml
Sol De Janeiro Brazilian Joia Strengthening & Smoothing Conditioner 295 ml
Fra 199 kr · 0,67 kr/ml
Bumble & Bumble Bumble And Bumble Surf Creme Rinse Conditioner 250 ml
Fra 199 kr · 0,80 kr/ml
Bumble & Bumble Bumble And Bumble Creme De Coco Shampoo 250 ml
Fra 199 kr · 0,80 kr/ml
Joico Color Endure Violet Conditioner Sulfate-Free (U) 1000 ml
Fra 199 kr · 0,20 kr/ml
L’Oréal Professionnel Paris Pro Longer Shampoo Refill 1000 ml
Fra 199 kr · 0,20 kr/ml
L'Oréal Professionnel Serie Expert Vitamino Color Spectrum Shampoo Refill 1000 ml
Fra 199 kr · 0,20 kr/ml
Vis flere produkter
Side 93 af 105
Sammenlign priser på balsam
Find balsam, conditioner og leave-in fra danske webshops samlet ét sted. Balsam sælges ofte i samme serie som shampooen, og prisen på præcis den samme flaske kan variere en del fra butik til butik.
Sådan finder du den billigste balsam
- Se pris pr. ml. Salonstørrelser på 500 eller 1000 ml er som regel markant billigere pr. ml end de små flasker.
- Køb shampoo og balsam samme sted. Så når du lettere butikkens grænse for gratis fragt.
- Leave-in og almindelig balsam er ikke det samme. Leave-in skal ikke skylles ud og bruges i mindre mængder, så den holder længere.
Filtrér listen på brand eller pris for at finde din balsam, eller se hele hårpleje for shampoo, kur og styling.