Balsam
2.762 produkter
KMS California KMS HeadRemedy Anti-Dandruff Shampoo (U) 300 ml
Fra 129 kr · 0,43 kr/ml
Montibello Decode Texture BI-Phase Instant Conditioner 400 ml
Fra 129 kr · 0,32 kr/ml
Montibello Decode Volume Roost Up Extra Volume Root Foam 300 ml
Fra 129 kr · 0,43 kr/ml
Australian Bodycare Hair Loss Conditioner Lemon Myrtle (250 ml)
Fra 129,95 kr · 0,52 kr/ml
Australian Bodycare Hair Loss Conditioner Lemon Myrtle (200 ml)
Fra 129,95 kr · 0,65 kr/ml
Vis flere produkter
Side 96 af 116
Sammenlign priser på balsam
Find balsam, conditioner og leave-in fra danske webshops samlet ét sted. Balsam sælges ofte i samme serie som shampooen, og prisen på præcis den samme flaske kan variere en del fra butik til butik.
Sådan finder du den billigste balsam
- Se pris pr. ml. Salonstørrelser på 500 eller 1000 ml er som regel markant billigere pr. ml end de små flasker.
- Køb shampoo og balsam samme sted. Så når du lettere butikkens grænse for gratis fragt.
- Leave-in og almindelig balsam er ikke det samme. Leave-in skal ikke skylles ud og bruges i mindre mængder, så den holder længere.
Filtrér listen på brand eller pris for at finde din balsam, eller se hele hårpleje for shampoo, kur og styling.