Balsam
1.048 produkter
−10%
Evo Fabuloso Platinum Blonde Blonde Colour Intensifying Treatment 220 ml
Fra 197 kr · 0,90 kr/ml
−10%
My.Organics The Organic Sebum Control Shampoo Neem And Lavender 250 ml
Fra 197,10 kr · 0,79 kr/ml
−10%
My.Organics The Organic Hydrating shampoo Sweet Fennel And Aloe 250 ml
Fra 197,10 kr · 0,79 kr/ml
−10%
My.Organics The Organic Revitalizing Shampoo Neem And Peppermint 250 ml
Fra 197,10 kr · 0,79 kr/ml
−10%
My.Organics The Organic My Hydrating Mousse Light Yogurt And Vanilla 250 ml
Fra 197,10 kr · 0,79 kr/ml
Vis flere produkter
Side 39 af 44
Sammenlign priser på balsam
Find balsam, conditioner og leave-in fra danske webshops samlet ét sted. Balsam sælges ofte i samme serie som shampooen, og prisen på præcis den samme flaske kan variere en del fra butik til butik.
Sådan finder du den billigste balsam
- Se pris pr. ml. Salonstørrelser på 500 eller 1000 ml er som regel markant billigere pr. ml end de små flasker.
- Køb shampoo og balsam samme sted. Så når du lettere butikkens grænse for gratis fragt.
- Leave-in og almindelig balsam er ikke det samme. Leave-in skal ikke skylles ud og bruges i mindre mængder, så den holder længere.
Filtrér listen på brand eller pris for at finde din balsam, eller se hele hårpleje for shampoo, kur og styling.