Balsam
2.821 produkter
Loreal Pro Longer Filler-A100 + Amino Acid Conditioner 200 ml
Fra 129 kr · 0,65 kr/ml
L'Oréal Professionnel Scalp Advanced Anti-Discomfort Shampoo 300 ml
Fra 136 kr · 0,45 kr/ml
Loreal Professionnel Vitamino Color Spectrum Deep Conditioner 200 ml
Fra 149 kr · 0,75 kr/ml
Loreal Absolut Repair Protein + Gold Quinoa Shampoo Refill 500 ml
Fra 155 kr · 0,31 kr/ml
Goldwell Dualsenses Scalp Specialist Clarifying Shampoo 250 ml
Fra 159 kr · 0,64 kr/ml
Vis flere produkter
Side 55 af 118
Sammenlign priser på balsam
Find balsam, conditioner og leave-in fra danske webshops samlet ét sted. Balsam sælges ofte i samme serie som shampooen, og prisen på præcis den samme flaske kan variere en del fra butik til butik.
Sådan finder du den billigste balsam
- Se pris pr. ml. Salonstørrelser på 500 eller 1000 ml er som regel markant billigere pr. ml end de små flasker.
- Køb shampoo og balsam samme sted. Så når du lettere butikkens grænse for gratis fragt.
- Leave-in og almindelig balsam er ikke det samme. Leave-in skal ikke skylles ud og bruges i mindre mængder, så den holder længere.
Filtrér listen på brand eller pris for at finde din balsam, eller se hele hårpleje for shampoo, kur og styling.