Balsam
2.821 produkter
Goldwell Dualsenses Blondes & Highlights Toning Conditioner (Purple) 200 ml
Fra 179 kr · 0,90 kr/ml
Goldwell Dualsenses Pure Hydration Hydrating Conditioner 200 ml
Fra 179 kr · 0,90 kr/ml
Goldwell Dualsenses Color Extra Rich Brilliance Conditioner 200 ml
Fra 179 kr · 0,90 kr/ml
Goldwell Dualsenses Blondes & Highlights Anti-Yellow Conditioner 200 ml
Fra 179 kr · 0,90 kr/ml
Goldwell Dualsenses Curls & Waves Bundling Conditioner 200 ml
Fra 179 kr · 0,90 kr/ml
Goldwell Dualsenses Ultra Volume Bodifying Conditioner 200 ml
Fra 179 kr · 0,90 kr/ml
Eleven Australia Hydrate My Hair Moisture Conditioner - 300 ml.
Fra 185 kr · 0,62 kr/ml
O&M Hårpleje, O&M Original Mineral O&M Hydrate & Conquer Conditioner 350ml
Fra 188 kr · 0,54 kr/ml
Eleven Australia Miracle Hair Treatment Conditioner - 300 ml.
Fra 190 kr · 0,63 kr/ml
Vis flere produkter
Side 57 af 118
Sammenlign priser på balsam
Find balsam, conditioner og leave-in fra danske webshops samlet ét sted. Balsam sælges ofte i samme serie som shampooen, og prisen på præcis den samme flaske kan variere en del fra butik til butik.
Sådan finder du den billigste balsam
- Se pris pr. ml. Salonstørrelser på 500 eller 1000 ml er som regel markant billigere pr. ml end de små flasker.
- Køb shampoo og balsam samme sted. Så når du lettere butikkens grænse for gratis fragt.
- Leave-in og almindelig balsam er ikke det samme. Leave-in skal ikke skylles ud og bruges i mindre mængder, så den holder længere.
Filtrér listen på brand eller pris for at finde din balsam, eller se hele hårpleje for shampoo, kur og styling.