Balsam
2.821 produkter
Paul Mitchell Heavy Hitter Daily Deep Cleansing Shampoo 1000 ml
Fra 413 kr · 0,41 kr/ml
Neccin Conditioner Fragrance Free Healthy Hair & Scalp 1000 ml
Fra 438 kr · 0,44 kr/ml
Goldwell Dualsenses Scalp Specialist Clarifying Shampoo 1000 ml
Fra 439 kr · 0,44 kr/ml
Paul Mitchell Tea Tree Scalp Care Regeniplex Shampoo 1000 ml
Fra 459,42 kr · 0,46 kr/ml
Vis flere produkter
Side 60 af 118
Sammenlign priser på balsam
Find balsam, conditioner og leave-in fra danske webshops samlet ét sted. Balsam sælges ofte i samme serie som shampooen, og prisen på præcis den samme flaske kan variere en del fra butik til butik.
Sådan finder du den billigste balsam
- Se pris pr. ml. Salonstørrelser på 500 eller 1000 ml er som regel markant billigere pr. ml end de små flasker.
- Køb shampoo og balsam samme sted. Så når du lettere butikkens grænse for gratis fragt.
- Leave-in og almindelig balsam er ikke det samme. Leave-in skal ikke skylles ud og bruges i mindre mængder, så den holder længere.
Filtrér listen på brand eller pris for at finde din balsam, eller se hele hårpleje for shampoo, kur og styling.