Balsam
2.821 produkter
Paul Mitchell Tea Tree Hemp Restoring Shampoo & Body Wash (U) 1000 ml
Fra 467 kr · 0,47 kr/ml
Paul Mitchell Tea Tree Hemp Restoring Conditioner & Body Lotion 1000 ml
Fra 491 kr · 0,49 kr/ml
Zenz Organic Conditioner Cactus No. 18 - Version 2.0, 1000ml.
Fra 499 kr · 0,50 kr/ml
−63%
Omniblonde, Omniblonde Conditioner Omniblonde Cool Signature Conditioner 40ml
Fra 25 kr · 0,63 kr/ml
Vis flere produkter
Side 61 af 118
Sammenlign priser på balsam
Find balsam, conditioner og leave-in fra danske webshops samlet ét sted. Balsam sælges ofte i samme serie som shampooen, og prisen på præcis den samme flaske kan variere en del fra butik til butik.
Sådan finder du den billigste balsam
- Se pris pr. ml. Salonstørrelser på 500 eller 1000 ml er som regel markant billigere pr. ml end de små flasker.
- Køb shampoo og balsam samme sted. Så når du lettere butikkens grænse for gratis fragt.
- Leave-in og almindelig balsam er ikke det samme. Leave-in skal ikke skylles ud og bruges i mindre mængder, så den holder længere.
Filtrér listen på brand eller pris for at finde din balsam, eller se hele hårpleje for shampoo, kur og styling.