Hår
5.856 produkter
Shampoo (3327)
Balsam (3339)
Hårkur & masker (1004)
Styling (4029)
Hårfarve (2053)
Hårtab & fortykkelse (142)
Føntørrer, glattejern & børster (455)
L'Oréal Paris Casting Créme Gloss 180 ml - 1010 Iced Light Blonde
Fra 73 kr · 0,41 kr/ml
Cantu Avocado Hydrating Repair Leave-In Conditioning Cream 340 g
Fra 74 kr · 0,22 kr/g
Cantu Natural Hair Sulfate-Free Hydrating Cream Conditioner 400 ml
Fra 74 kr · 0,19 kr/ml
Schwarzkopf Professional OSIS+ Bounty Balm Rich Curl Cream - 150 ml.
Fra 75 kr · 0,50 kr/ml
Vis flere produkter
Side 101 af 244
Sammenlign priser på hårpleje
Her kan du sammenligne priser på shampoo, balsam, hårkur, styling og hårfarve fra danske webshops. Priserne opdateres hver nat.
Sådan sparer du på hårprodukter
- Store flasker og salonstørrelser (fx 1000 ml) er ofte markant billigere pr. ml end små flasker. Se pris pr. ml på produktkortet.
- Samme serie, forskellige butikker. Salonbrands sælges af mange webshops, og prisforskellen kan være stor.
- Køb shampoo og balsam samlet hos den samme butik, hvis det giver gratis fragt.
Vælg en underkategori for at se fx kun shampoo, balsam eller stylingprodukter, eller filtrér på brand.