Hår
5.856 produkter
Shampoo (3327)
Balsam (3339)
Hårkur & masker (1004)
Styling (4029)
Hårfarve (2053)
Hårtab & fortykkelse (142)
Føntørrer, glattejern & børster (455)
IdHAIR Epiic Hair Care Nr. 24 MessIt Flexible Texturizing Spray - 100 ml
Fra 98 kr · 0,98 kr/ml
L'Oréal Paris Préférence Cool Blondes Permanent Hair Color 210 ml
Fra 98 kr · 0,47 kr/ml
Biozell Color Glow Nourishing Toning Mask Marshmallow - 150 ml.
Fra 99 kr · 0,66 kr/ml
Vis flere produkter
Side 105 af 244
Sammenlign priser på hårpleje
Her kan du sammenligne priser på shampoo, balsam, hårkur, styling og hårfarve fra danske webshops. Priserne opdateres hver nat.
Sådan sparer du på hårprodukter
- Store flasker og salonstørrelser (fx 1000 ml) er ofte markant billigere pr. ml end små flasker. Se pris pr. ml på produktkortet.
- Samme serie, forskellige butikker. Salonbrands sælges af mange webshops, og prisforskellen kan være stor.
- Køb shampoo og balsam samlet hos den samme butik, hvis det giver gratis fragt.
Vælg en underkategori for at se fx kun shampoo, balsam eller stylingprodukter, eller filtrér på brand.