Hår
5.014 produkter
Shampoo (2934)
Balsam (3007)
Hårkur & masker (722)
Styling (3071)
Hårfarve (1883)
Hårtab & fortykkelse (149)
Føntørrer, glattejern & børster (441)
John Masters Color Enhancing Conditioner - Black Hair (U) 236 ml
Fra 59 kr · 0,25 kr/ml
John Masters Color Enhancing Conditioner - Red Hair (U) 236 ml
Fra 59 kr · 0,25 kr/ml
BOSPHAERA Hydrolat af almindelig rejnfan (Tanacetum vulgare) 100 ml
Fra 60,08 kr · 0,60 kr/ml
Kevin Murphy, Kevin Murphy Shampoo, Kevin Murphy T Kevin Murphy Blow Dry Wash 40ml
Fra 64 kr · 1,60 kr/ml
Vis flere produkter
Side 32 af 209
Sammenlign priser på hårpleje
Her kan du sammenligne priser på shampoo, balsam, hårkur, styling og hårfarve fra danske webshops. Priserne opdateres hver nat.
Sådan sparer du på hårprodukter
- Store flasker og salonstørrelser (fx 1000 ml) er ofte markant billigere pr. ml end små flasker. Se pris pr. ml på produktkortet.
- Samme serie, forskellige butikker. Salonbrands sælges af mange webshops, og prisforskellen kan være stor.
- Køb shampoo og balsam samlet hos den samme butik, hvis det giver gratis fragt.
Vælg en underkategori for at se fx kun shampoo, balsam eller stylingprodukter, eller filtrér på brand.