Hår
5.028 produkter
Shampoo (2944)
Balsam (3022)
Hårkur & masker (729)
Styling (3106)
Hårfarve (1879)
Hårtab & fortykkelse (143)
Føntørrer, glattejern & børster (438)
L'Oréal Paris Elvital Hyaluron Plump Leave-In Spray - 150 ml
Fra 69,95 kr · 0,47 kr/ml
L'Oréal Paris Elvital Glycolic Gloss Leave-in Spray - 150 ml.
Fra 69,95 kr · 0,47 kr/ml
American Crew - Hair & Body Shampoo 3 in 1 Chamomile + Pine - 250 ml
Fra 70 kr · 0,28 kr/ml
The Body Shop Tea Tree Purifying & Balancing Shampoo (250 ml)
Fra 70,97 kr · 0,28 kr/ml
Cantu Shea Butter For Natural Hair Wave Whip Curling Mousse (248 ml)
Fra 74 kr · 0,30 kr/ml
L'Oréal Paris Elvital Collagen Lifter Refreshing Volume Spray - 200 ml.
Fra 74,95 kr · 0,37 kr/ml
Vis flere produkter
Side 83 af 210
Sammenlign priser på hårpleje
Her kan du sammenligne priser på shampoo, balsam, hårkur, styling og hårfarve fra danske webshops. Priserne opdateres hver nat.
Sådan sparer du på hårprodukter
- Store flasker og salonstørrelser (fx 1000 ml) er ofte markant billigere pr. ml end små flasker. Se pris pr. ml på produktkortet.
- Samme serie, forskellige butikker. Salonbrands sælges af mange webshops, og prisforskellen kan være stor.
- Køb shampoo og balsam samlet hos den samme butik, hvis det giver gratis fragt.
Vælg en underkategori for at se fx kun shampoo, balsam eller stylingprodukter, eller filtrér på brand.