Hår
5.028 produkter
Shampoo (2944)
Balsam (3022)
Hårkur & masker (729)
Styling (3106)
Hårfarve (1879)
Hårtab & fortykkelse (143)
Føntørrer, glattejern & børster (438)
Goldwell Dualsenses Men Styling Texture Cream Paste (U) 100 ml
Fra 79 kr · 0,79 kr/ml
O&M Hårpleje, O&M Original Mineral, O& O&M Maintain The Mane Shampoo 50ml
Fra 84 kr · 1,68 kr/ml
Schwarzkopf Gloss Supreme Caring Color Gloss Black - 145 ml.
Fra 84,95 kr · 0,59 kr/ml
Vis flere produkter
Side 85 af 210
Sammenlign priser på hårpleje
Her kan du sammenligne priser på shampoo, balsam, hårkur, styling og hårfarve fra danske webshops. Priserne opdateres hver nat.
Sådan sparer du på hårprodukter
- Store flasker og salonstørrelser (fx 1000 ml) er ofte markant billigere pr. ml end små flasker. Se pris pr. ml på produktkortet.
- Samme serie, forskellige butikker. Salonbrands sælges af mange webshops, og prisforskellen kan være stor.
- Køb shampoo og balsam samlet hos den samme butik, hvis det giver gratis fragt.
Vælg en underkategori for at se fx kun shampoo, balsam eller stylingprodukter, eller filtrér på brand.