Hår
5.811 produkter
Shampoo (3327)
Balsam (3331)
Hårkur & masker (1002)
Styling (4019)
Hårfarve (2058)
Hårtab & fortykkelse (143)
Føntørrer, glattejern & børster (457)
−40%
Wella Professionals Invigo Scalp Balance Sensitive Scalp Shampoo - 300 ml.
Fra 90 kr · 0,30 kr/ml
−30%
Retinol By Robanda Manic Panic Semi-Permanent Hårfarve Violet Night 118ML
Fra 91 kr · 0,77 kr/ml
−30%
Retinol By Robanda Manic Panic Semi-Permanent Hårfarve Vampires Kiss 118ML
Fra 91 kr · 0,77 kr/ml
−30%
Retinol By Robanda Manic Panic Semi-Permanent Hårfarve Purple Haze 118ML
Fra 91 kr · 0,77 kr/ml
−30%
Retinol By Robanda Manic Panic Semi-Permanent Hårfarve Electric Tiger Lilly 118ML
Fra 91 kr · 0,77 kr/ml
−30%
Retinol By Robanda Manic Panic Semi-Permanent Hårfarve Electric Amethyst 118ML
Fra 91 kr · 0,77 kr/ml
−30%
Retinol By Robanda Manic Panic Semi-Permanent Hårfarve Bad boy blue 118ML
Fra 91 kr · 0,77 kr/ml
−30%
Retinol By Robanda Manic Panic Semi-Permanent Hårfarve AFTER MIDNIGHT 118ML
Fra 91 kr · 0,77 kr/ml
−30%
Retinol By Robanda Manic Panic Semi-Permanent Hårfarve VAMPIRE RED 118ML
Fra 91 kr · 0,77 kr/ml
−44%
Goldwell Dualsenses Color Revive Color Giving Conditioner - Copper 200 ml
Fra 94,45 kr · 0,47 kr/ml
Vis flere produkter
Side 90 af 243
Sammenlign priser på hårpleje
Her kan du sammenligne priser på shampoo, balsam, hårkur, styling og hårfarve fra danske webshops. Priserne opdateres hver nat.
Sådan sparer du på hårprodukter
- Store flasker og salonstørrelser (fx 1000 ml) er ofte markant billigere pr. ml end små flasker. Se pris pr. ml på produktkortet.
- Samme serie, forskellige butikker. Salonbrands sælges af mange webshops, og prisforskellen kan være stor.
- Køb shampoo og balsam samlet hos den samme butik, hvis det giver gratis fragt.
Vælg en underkategori for at se fx kun shampoo, balsam eller stylingprodukter, eller filtrér på brand.