Hår
4.586 produkter
Shampoo (2930)
Balsam (3005)
Hårkur & masker (723)
Styling (3063)
Hårfarve (1880)
Hårtab & fortykkelse (149)
Føntørrer, glattejern & børster (442)
−26%
Wella Professionals Color Fresh 10/36 Lightest Gold Violet Blonde - 75 ml.
Fra 117,50 kr · 1,57 kr/ml
−38%
Wella Professionals Invigo Color Brilliance Shampoo Fine Hair - 300 ml.
Fra 118 kr · 0,39 kr/ml
−27%
Wella Professionals Color Touch Pure Naturals Medium Brown 4/0 - 130 ml.
Fra 124,21 kr · 0,96 kr/ml
−27%
Wella Professionals Color Touch Pure Naturals Dark Blonde 6/0 - 130 ml.
Fra 124,21 kr · 0,96 kr/ml
−27%
Wella Professionals Color Touch Pure Naturals Medium Blonde 7/0 - 130 ml.
Fra 124,21 kr · 0,96 kr/ml
−27%
Wella Professionals Color Touch Deep Brown Walnut Brown 7/7 - 130 ml.
Fra 124,21 kr · 0,96 kr/ml
Vis flere produkter
Side 54 af 192
Sammenlign priser på hårpleje
Her kan du sammenligne priser på shampoo, balsam, hårkur, styling og hårfarve fra danske webshops. Priserne opdateres hver nat.
Sådan sparer du på hårprodukter
- Store flasker og salonstørrelser (fx 1000 ml) er ofte markant billigere pr. ml end små flasker. Se pris pr. ml på produktkortet.
- Samme serie, forskellige butikker. Salonbrands sælges af mange webshops, og prisforskellen kan være stor.
- Køb shampoo og balsam samlet hos den samme butik, hvis det giver gratis fragt.
Vælg en underkategori for at se fx kun shampoo, balsam eller stylingprodukter, eller filtrér på brand.