Hår
12.722 produkter
Shampoo (3326)
Balsam (3355)
Hårkur & masker (1000)
Styling (4042)
Hårfarve (2052)
Hårtab & fortykkelse (142)
Føntørrer, glattejern & børster (460)
Antiga Barbearia de Bairro Skægshampoo & Ansigtsvask, Chiado, 200 gr.
Fra 105 kr · 0,53 kr/g
INAKTIV - NatureSource KOOSHOO Hårelastik Farverig (5 stk)
Fra 105 kr · 21,00 kr/stk.
INAKTIV - NatureSource KOOSHOO Hårelastik Brun/Sort (5 stk)
Fra 105 kr · 21,00 kr/stk.
Feather Styling Blade For Thinning TG-10 ref P001082 10 stk.
Fra 109 kr · 10,90 kr/stk.
Vis flere produkter
Side 58 af 531
Sammenlign priser på hårpleje
Her kan du sammenligne priser på shampoo, balsam, hårkur, styling og hårfarve fra danske webshops. Priserne opdateres hver nat.
Sådan sparer du på hårprodukter
- Store flasker og salonstørrelser (fx 1000 ml) er ofte markant billigere pr. ml end små flasker. Se pris pr. ml på produktkortet.
- Samme serie, forskellige butikker. Salonbrands sælges af mange webshops, og prisforskellen kan være stor.
- Køb shampoo og balsam samlet hos den samme butik, hvis det giver gratis fragt.
Vælg en underkategori for at se fx kun shampoo, balsam eller stylingprodukter, eller filtrér på brand.