Hår
5.723 produkter
Shampoo (3327)
Balsam (3339)
Hårkur & masker (1004)
Styling (4029)
Hårfarve (2053)
Hårtab & fortykkelse (142)
Føntørrer, glattejern & børster (455)
−40%
Wella Professionals Color Touch Rich Natural Pearl Blonde 8/81 - 130 ml.
Fra 88 kr · 0,68 kr/ml
−10%
L'Oréal Paris Elvital Growth Booster Hair Serum against hair loss - 102 ml.
Fra 89,95 kr · 0,88 kr/ml
−30%
Retinol By Robanda Manic Panic Semi-Permanent Hårfarve Sea Nymph Creamtone 118ML
Fra 91 kr · 0,77 kr/ml
−30%
Retinol By Robanda Manic Panic Semi-Permanent Hårfarve Pink Warrior 118ML
Fra 91 kr · 0,77 kr/ml
Vis flere produkter
Side 83 af 239
Sammenlign priser på hårpleje
Her kan du sammenligne priser på shampoo, balsam, hårkur, styling og hårfarve fra danske webshops. Priserne opdateres hver nat.
Sådan sparer du på hårprodukter
- Store flasker og salonstørrelser (fx 1000 ml) er ofte markant billigere pr. ml end små flasker. Se pris pr. ml på produktkortet.
- Samme serie, forskellige butikker. Salonbrands sælges af mange webshops, og prisforskellen kan være stor.
- Køb shampoo og balsam samlet hos den samme butik, hvis det giver gratis fragt.
Vælg en underkategori for at se fx kun shampoo, balsam eller stylingprodukter, eller filtrér på brand.