Hår
6.600 produkter
Shampoo (3326)
Balsam (3355)
Hårkur & masker (1000)
Styling (4042)
Hårfarve (2052)
Hårtab & fortykkelse (142)
Føntørrer, glattejern & børster (460)
−10%
IdHAIR Epiic Hair Care Nr. 3 Repair'It Masque Cosmos Organic - 200 ml
Fra 201,60 kr · 1,01 kr/ml
−10%
IdHAIR Epiic Hair Care Nr. 21 Texturize'It Texturzing Spray - 250 ml
Fra 201,60 kr · 0,81 kr/ml
−10%
IdHAIR Epiic Hair Care Nr. 24 MessIt Flexible Texturizing Spray - 250 ml
Fra 201,60 kr · 0,81 kr/ml
−10%
IdHAIR Epiic Hair Care Nr. 28 MoisturizeIt Shampoo Cosmos Organic - 250 ml
Fra 201,60 kr · 0,81 kr/ml
−10%
IdHAIR Epiic Hair Care Nr. 1 Repair'It Shampoo Cosmos Organic - 250 ml
Fra 201,60 kr · 0,81 kr/ml
−34%
Sebastian Professional Sebastian SEB MAN The Booster Thickening Leave-in Tonic (100 ml)
Fra 209 kr · 2,09 kr/ml
Vis flere produkter
Side 108 af 275
Sammenlign priser på hårpleje
Her kan du sammenligne priser på shampoo, balsam, hårkur, styling og hårfarve fra danske webshops. Priserne opdateres hver nat.
Sådan sparer du på hårprodukter
- Store flasker og salonstørrelser (fx 1000 ml) er ofte markant billigere pr. ml end små flasker. Se pris pr. ml på produktkortet.
- Samme serie, forskellige butikker. Salonbrands sælges af mange webshops, og prisforskellen kan være stor.
- Køb shampoo og balsam samlet hos den samme butik, hvis det giver gratis fragt.
Vælg en underkategori for at se fx kun shampoo, balsam eller stylingprodukter, eller filtrér på brand.