Hår
5.224 produkter
Shampoo (2934)
Balsam (3007)
Hårkur & masker (722)
Styling (3071)
Hårfarve (1883)
Hårtab & fortykkelse (149)
Føntørrer, glattejern & børster (441)
−44%
Wella Professionals Invigo Color Brilliance Conditioner Fine Hair - 200 ml.
Fra 111 kr · 0,56 kr/ml
−44%
Wella Professionals Invigo Color Brilliance Conditioner Coarse Hair - 200 ml.
Fra 111 kr · 0,56 kr/ml
−26%
Wella Professionals Color Fresh 8/03 Light Natural Gold Blonde - 75 ml.
Fra 113,99 kr · 1,52 kr/ml
−26%
Wella Professionals Color Fresh 10/36 Lightest Gold Violet Blonde - 75 ml.
Fra 117,50 kr · 1,57 kr/ml
−38%
Wella Professionals Invigo Color Brilliance Shampoo Fine Hair - 300 ml.
Fra 118 kr · 0,39 kr/ml
Vis flere produkter
Side 58 af 218
Sammenlign priser på hårpleje
Her kan du sammenligne priser på shampoo, balsam, hårkur, styling og hårfarve fra danske webshops. Priserne opdateres hver nat.
Sådan sparer du på hårprodukter
- Store flasker og salonstørrelser (fx 1000 ml) er ofte markant billigere pr. ml end små flasker. Se pris pr. ml på produktkortet.
- Samme serie, forskellige butikker. Salonbrands sælges af mange webshops, og prisforskellen kan være stor.
- Køb shampoo og balsam samlet hos den samme butik, hvis det giver gratis fragt.
Vælg en underkategori for at se fx kun shampoo, balsam eller stylingprodukter, eller filtrér på brand.