Hår
13.241 produkter
Shampoo (2930)
Balsam (3005)
Hårkur & masker (723)
Styling (3063)
Hårfarve (1880)
Hårtab & fortykkelse (149)
Føntørrer, glattejern & børster (442)
Bach® ORIGINAL FLOWER REMEDIES - Balsamin (Impatiens) alkohol 27% vol. - 20ml
Fra 159 kr · 7,95 kr/ml
Mushie Baby Shampoo & Body Wash Fragrance Free (Cosmos) - 400 ml.
Fra 164,95 kr · 0,41 kr/ml
Mushie Baby Shampoo & Body Wash Green Lemon (Cosmos) - 400 ml.
Fra 164,95 kr · 0,41 kr/ml
Vis flere produkter
Side 61 af 552
Sammenlign priser på hårpleje
Her kan du sammenligne priser på shampoo, balsam, hårkur, styling og hårfarve fra danske webshops. Priserne opdateres hver nat.
Sådan sparer du på hårprodukter
- Store flasker og salonstørrelser (fx 1000 ml) er ofte markant billigere pr. ml end små flasker. Se pris pr. ml på produktkortet.
- Samme serie, forskellige butikker. Salonbrands sælges af mange webshops, og prisforskellen kan være stor.
- Køb shampoo og balsam samlet hos den samme butik, hvis det giver gratis fragt.
Vælg en underkategori for at se fx kun shampoo, balsam eller stylingprodukter, eller filtrér på brand.