Hår
13.241 produkter
Shampoo (2930)
Balsam (3005)
Hårkur & masker (723)
Styling (3063)
Hårfarve (1880)
Hårtab & fortykkelse (149)
Føntørrer, glattejern & børster (442)
Amos Professional Style Collection Curling Essence 2X - 150 ml.
Fra 165 kr · 1,10 kr/ml
Saponificio Bignoli C. Aftershave, Lavanda Balsamica, 100 ml.
Fra 165 kr · 1,65 kr/ml
Redken, Redken Frizz Dismiss, Redken Hårpleje Redken Frizz Dismiss Conditioner 300ml
Fra 169 kr · 0,56 kr/ml
Purerene, Purerene Styling/Finish Purerené Geranium Finishing Mist 250ml
Fra 172 kr · 0,69 kr/ml
Purerene, Purerene Styling/Finish Purerené Soybean Styling Compound 250ml
Fra 178 kr · 0,71 kr/ml
Purerene, Purerene Pleje Purerené Ylang Ylang Conditioning Mist 250ml
Fra 178 kr · 0,71 kr/ml
Vis flere produkter
Side 62 af 552
Sammenlign priser på hårpleje
Her kan du sammenligne priser på shampoo, balsam, hårkur, styling og hårfarve fra danske webshops. Priserne opdateres hver nat.
Sådan sparer du på hårprodukter
- Store flasker og salonstørrelser (fx 1000 ml) er ofte markant billigere pr. ml end små flasker. Se pris pr. ml på produktkortet.
- Samme serie, forskellige butikker. Salonbrands sælges af mange webshops, og prisforskellen kan være stor.
- Køb shampoo og balsam samlet hos den samme butik, hvis det giver gratis fragt.
Vælg en underkategori for at se fx kun shampoo, balsam eller stylingprodukter, eller filtrér på brand.