Hår
13.241 produkter
Shampoo (2930)
Balsam (3005)
Hårkur & masker (723)
Styling (3063)
Hårfarve (1880)
Hårtab & fortykkelse (149)
Føntørrer, glattejern & børster (442)
Dr.Hauschka Sensitive care conditioner 10 stk.amp, 1 stk
Fra 185,95 kr · 18,60 kr/stk.
Maria Nila, Maria Nila Hairstyling Maria Nila Volume Spray 300ml
Fra 188 kr · 0,63 kr/ml
The Cosmetic Republic The Cosmet Rebublic Root Concealer Mørk brun (Oscuro) - 4 g.
Fra 189 kr · 47,25 kr/g
Vis flere produkter
Side 63 af 552
Sammenlign priser på hårpleje
Her kan du sammenligne priser på shampoo, balsam, hårkur, styling og hårfarve fra danske webshops. Priserne opdateres hver nat.
Sådan sparer du på hårprodukter
- Store flasker og salonstørrelser (fx 1000 ml) er ofte markant billigere pr. ml end små flasker. Se pris pr. ml på produktkortet.
- Samme serie, forskellige butikker. Salonbrands sælges af mange webshops, og prisforskellen kan være stor.
- Køb shampoo og balsam samlet hos den samme butik, hvis det giver gratis fragt.
Vælg en underkategori for at se fx kun shampoo, balsam eller stylingprodukter, eller filtrér på brand.