Hår
13.241 produkter
Shampoo (2930)
Balsam (3005)
Hårkur & masker (723)
Styling (3063)
Hårfarve (1880)
Hårtab & fortykkelse (149)
Føntørrer, glattejern & børster (442)
Pharmaceris Hair & Scalp Keratineum Styrkende Shampoo (250 ml)
Fra 143,95 kr · 0,58 kr/ml
Pharmaceris T Medi Acne-Pointgel Spot Treatment Gel (10 ml)
Fra 144,95 kr · 14,50 kr/ml
Pharmaceris Hair & Scalp Stimupurin Hårvækststimmulerende Shampoo (250 ml)
Fra 174,95 kr · 0,70 kr/ml
Pharmaceris Hair & Scalp Stimulinum Hårvækststimmulerende Balsam (150 ml)
Fra 174,95 kr · 1,17 kr/ml
Vis flere produkter
Side 69 af 552
Sammenlign priser på hårpleje
Her kan du sammenligne priser på shampoo, balsam, hårkur, styling og hårfarve fra danske webshops. Priserne opdateres hver nat.
Sådan sparer du på hårprodukter
- Store flasker og salonstørrelser (fx 1000 ml) er ofte markant billigere pr. ml end små flasker. Se pris pr. ml på produktkortet.
- Samme serie, forskellige butikker. Salonbrands sælges af mange webshops, og prisforskellen kan være stor.
- Køb shampoo og balsam samlet hos den samme butik, hvis det giver gratis fragt.
Vælg en underkategori for at se fx kun shampoo, balsam eller stylingprodukter, eller filtrér på brand.