Hår
5.323 produkter
Shampoo (2930)
Balsam (3005)
Hårkur & masker (723)
Styling (3063)
Hårfarve (1880)
Hårtab & fortykkelse (149)
Føntørrer, glattejern & børster (442)
−10%
Revlon Professional Restart Balance Anti-dandruff Micellar Shampoo - 250 ml.
Fra 153 kr · 0,61 kr/ml
−10%
Revlon Professional Restart Balance Purifying Micellar Shampoo - 250 ml.
Fra 153 kr · 0,61 kr/ml
−10%
Revlon Professional Restart Color Protective melting conditioner - 200 ml.
Fra 153 kr · 0,77 kr/ml
−10%
Revlon Professional Restart Color Protective Micellar Shampoo - 250 ml.
Fra 153 kr · 0,61 kr/ml
−10%
Revlon Professional Restart Density Anti-Hair Loss Micellar Shampoo - 250 ml.
Fra 153 kr · 0,61 kr/ml
−10%
Revlon Professional Restart Density Fortifying Melting Conditioner - 200 ml.
Fra 153 kr · 0,77 kr/ml
−10%
Revlon Professional Restart Hydration Moisture Melting Conditioner - 200 ml.
Fra 153 kr · 0,77 kr/ml
−10%
Revlon Professional Restart Hydration Moisture Micellar Shampoo - 250 ml.
Fra 153 kr · 0,61 kr/ml
−10%
Revlon Professional Restart Recovery Repairing Micallar Shampoo - 250 ml.
Fra 153 kr · 0,61 kr/ml
−10%
Revlon Professional Restart Volume Magnifying Micellar Shampoo - 250 ml.
Fra 153 kr · 0,61 kr/ml
Vis flere produkter
Side 84 af 222
Sammenlign priser på hårpleje
Her kan du sammenligne priser på shampoo, balsam, hårkur, styling og hårfarve fra danske webshops. Priserne opdateres hver nat.
Sådan sparer du på hårprodukter
- Store flasker og salonstørrelser (fx 1000 ml) er ofte markant billigere pr. ml end små flasker. Se pris pr. ml på produktkortet.
- Samme serie, forskellige butikker. Salonbrands sælges af mange webshops, og prisforskellen kan være stor.
- Køb shampoo og balsam samlet hos den samme butik, hvis det giver gratis fragt.
Vælg en underkategori for at se fx kun shampoo, balsam eller stylingprodukter, eller filtrér på brand.