Hår
6.584 produkter
Shampoo (3327)
Balsam (3339)
Hårkur & masker (1004)
Styling (4029)
Hårfarve (2053)
Hårtab & fortykkelse (142)
Føntørrer, glattejern & børster (455)
−20%
Wella Professionals Color Touch Deep Brown Medium Maple Brown 6/71 - 130 ml.
Fra 102 kr · 0,78 kr/ml
−20%
Wella Professionals Color Touch Rich Natural Cool Beige Blonde 9/97 - 130 ml.
Fra 102 kr · 0,78 kr/ml
−40%
Wella Professionals Color Touch Rich Natural Platinum Blonde 10/81 - 130 ml.
Fra 102 kr · 0,78 kr/ml
Vis flere produkter
Side 95 af 275
Sammenlign priser på hårpleje
Her kan du sammenligne priser på shampoo, balsam, hårkur, styling og hårfarve fra danske webshops. Priserne opdateres hver nat.
Sådan sparer du på hårprodukter
- Store flasker og salonstørrelser (fx 1000 ml) er ofte markant billigere pr. ml end små flasker. Se pris pr. ml på produktkortet.
- Samme serie, forskellige butikker. Salonbrands sælges af mange webshops, og prisforskellen kan være stor.
- Køb shampoo og balsam samlet hos den samme butik, hvis det giver gratis fragt.
Vælg en underkategori for at se fx kun shampoo, balsam eller stylingprodukter, eller filtrér på brand.