Hår
14.593 produkter
Shampoo (2934)
Balsam (3007)
Hårkur & masker (722)
Styling (3071)
Hårfarve (1883)
Hårtab & fortykkelse (149)
Føntørrer, glattejern & børster (441)
Kérastase, Kerastase Blond Absolu Kerastase Blond Absolu Cicaplasme 150ml
Fra 269 kr · 1,79 kr/ml
Sebastian No.Breaker Rebalancing Bonding Creme Pre-shampoo 1000 ml
Fra 289 kr · 0,29 kr/ml
Nuvalia Organic Hår-, Hud- og Negl-Gummier med Jordbærsmag 60 stk.
Fra 307,14 kr · 5,12 kr/stk.
Vis flere produkter
Side 30 af 609
Sammenlign priser på hårpleje
Her kan du sammenligne priser på shampoo, balsam, hårkur, styling og hårfarve fra danske webshops. Priserne opdateres hver nat.
Sådan sparer du på hårprodukter
- Store flasker og salonstørrelser (fx 1000 ml) er ofte markant billigere pr. ml end små flasker. Se pris pr. ml på produktkortet.
- Samme serie, forskellige butikker. Salonbrands sælges af mange webshops, og prisforskellen kan være stor.
- Køb shampoo og balsam samlet hos den samme butik, hvis det giver gratis fragt.
Vælg en underkategori for at se fx kun shampoo, balsam eller stylingprodukter, eller filtrér på brand.