Hår
14.593 produkter
Shampoo (2934)
Balsam (3007)
Hårkur & masker (722)
Styling (3071)
Hårfarve (1883)
Hårtab & fortykkelse (149)
Føntørrer, glattejern & børster (441)
−17%
Kérastase, Kerastase Elixir Ultime Kerastase Elixir Ultime L'Huile Originale Hair Oil Refill 75ml
Fra 349 kr · 4,65 kr/ml
Davroe Thermaprotect (Stop Beauty Waste)(Dobbelt Pakke) 200 ml 2 stk.
Fra 400 kr · 2,00 kr/ml
−7%
Philip B, Philip B Scalp Booster Philip B Scalp Booster Shampooo 180ml
Fra 411,63 kr · 2,29 kr/ml
−11%
Kérastase, Kerastase Symbiose Kerastase Symbiose Masque Revitalisant Essentiel 200ml
Fra 412,50 kr · 2,06 kr/ml
−11%
Kérastase, Kerastase Première Kerastase Première Bain Décalcifiant Rénovateur Refill 500ml
Fra 417,86 kr · 0,84 kr/ml
−33%
Organic Hairspa, Organic Hairspa Hårstyling Organic Hairspa Dry Volume & Structure 250ml x 3
Fra 419 kr · 1,68 kr/ml
−33%
Organic Hairspa, Organic Hairspa Hårstyling Organic Hairspa Firm Mist 400ml x 3
Fra 419 kr · 1,05 kr/ml
−22%
Kevin Murphy, Kevin Murphy Conditioner, Kevin Murp Kevin Murphy Plumping Wash 250ml + Rinse 250ml
Fra 419 kr · 1,68 kr/ml
−31%
Organic Hairspa, Organic Hairspa Hårpleje Organic Hairspa Curl Shape Activator 150ml x 3
Fra 429 kr · 2,86 kr/ml
−31%
Organic Hairspa, Organic Hairspa Hårpleje Organic Hairspa Dry Shampoo 250ml x 3
Fra 429 kr · 1,72 kr/ml
Vis flere produkter
Side 45 af 609
Sammenlign priser på hårpleje
Her kan du sammenligne priser på shampoo, balsam, hårkur, styling og hårfarve fra danske webshops. Priserne opdateres hver nat.
Sådan sparer du på hårprodukter
- Store flasker og salonstørrelser (fx 1000 ml) er ofte markant billigere pr. ml end små flasker. Se pris pr. ml på produktkortet.
- Samme serie, forskellige butikker. Salonbrands sælges af mange webshops, og prisforskellen kan være stor.
- Køb shampoo og balsam samlet hos den samme butik, hvis det giver gratis fragt.
Vælg en underkategori for at se fx kun shampoo, balsam eller stylingprodukter, eller filtrér på brand.