Hår
14.593 produkter
Shampoo (2934)
Balsam (3007)
Hårkur & masker (722)
Styling (3071)
Hårfarve (1883)
Hårtab & fortykkelse (149)
Føntørrer, glattejern & børster (441)
−35%
Living Proof, Living Proof Full Living Proof Full Conditioner 236ml x 3
Fra 445 kr · 1,89 kr/ml
−35%
Living Proof, Living Proof Hair Styling Living Proof Full Dry Volume & Texture Spray 238ml x 3
Fra 445 kr · 1,87 kr/ml
−35%
Living Proof, Living Proof Restore Living Proof Restore Shampoo 236ml x 3
Fra 445 kr · 1,89 kr/ml
−30%
Philip B, Philip B Peppermint & Avocado Philip B Peppermint Avocado Shampoo 220ml + Conditioner 178ml
Fra 449 kr · 2,04 kr/ml
Shu Uemura, Shu Uemura Izumi Tonic Shu Uemura Izumi Tonic Conditioner 250ml
Fra 449,31 kr · 1,80 kr/ml
−35%
Kevin Murphy, Kevin Murphy Hairstyling Kevin Murphy Anti Gravity Spray 150ml x 3
Fra 465 kr · 3,10 kr/ml
−35%
Kevin Murphy, Kevin Murphy Treatments Kevin Murphy Staying Alive 150ml x 3
Fra 465 kr · 3,10 kr/ml
−37%
Kevin Murphy, Kevin Murphy Hairstyling, Kevin Murp Kevin Murphy Killer Curls 200ml x 3 stk
Fra 468 kr · 2,34 kr/ml
−34%
Kevin Murphy, Kevin Murphy Hairstyling Kevin Murphy Night Rider 100g x 3 stk
Fra 468 kr · 4,68 kr/g
−31%
Living Proof, Living Proof Hair Styling Living Proof Amp2 Texture Volumizer 57g x 3
Fra 469 kr · 8,23 kr/g
−34%
Kevin Murphy, Kevin Murphy Sæt, Kevin Murphy Shamp Kevin Murphy Stimulate Me Wash 250ml x 3
Fra 469 kr · 1,88 kr/ml
−34%
Kevin Murphy, Kevin Murphy Shampoo Kevin Murphy Maxi Wash 250ml x 3 stk
Fra 469 kr · 1,88 kr/ml
−35%
Kevin Murphy, Kevin Murphy Shampoo Kevin Murphy Everlasting Colour Wash 250ml x 3
Fra 485 kr · 1,94 kr/ml
HH Simonsen, HH Simonsen Hårpleje HH Simonsen Restore Shampoo 700ml
Fra 491,78 kr · 0,70 kr/ml
−33%
Kevin Murphy, Kevin Murphy Conditioner Kevin Murphy Killer Curls Rinse 250ml x 3
Fra 499 kr · 2,00 kr/ml
Oval stift til læbepomade eller voks 15 g/ml - Hedenhus - Med låg, 75,5 mm høj
Fra 10 kr · 0,67 kr/ml
Vis flere produkter
Side 46 af 609
Sammenlign priser på hårpleje
Her kan du sammenligne priser på shampoo, balsam, hårkur, styling og hårfarve fra danske webshops. Priserne opdateres hver nat.
Sådan sparer du på hårprodukter
- Store flasker og salonstørrelser (fx 1000 ml) er ofte markant billigere pr. ml end små flasker. Se pris pr. ml på produktkortet.
- Samme serie, forskellige butikker. Salonbrands sælges af mange webshops, og prisforskellen kan være stor.
- Køb shampoo og balsam samlet hos den samme butik, hvis det giver gratis fragt.
Vælg en underkategori for at se fx kun shampoo, balsam eller stylingprodukter, eller filtrér på brand.