Hår
14.582 produkter
Shampoo (2935)
Balsam (3006)
Hårkur & masker (721)
Styling (3046)
Hårfarve (1881)
Hårtab & fortykkelse (149)
Føntørrer, glattejern & børster (444)
Redken, Redken Frizz Dismiss, Redken Hårpleje Redken Frizz Dismiss Conditioner 300ml
Fra 169 kr · 0,56 kr/ml
Purerene, Purerene Styling/Finish Purerené Geranium Finishing Mist 250ml
Fra 172 kr · 0,69 kr/ml
Purerene, Purerene Styling/Finish Purerené Soybean Styling Compound 250ml
Fra 178 kr · 0,71 kr/ml
Purerene, Purerene Pleje Purerené Ylang Ylang Conditioning Mist 250ml
Fra 178 kr · 0,71 kr/ml
Vis flere produkter
Side 65 af 608
Sammenlign priser på hårpleje
Her kan du sammenligne priser på shampoo, balsam, hårkur, styling og hårfarve fra danske webshops. Priserne opdateres hver nat.
Sådan sparer du på hårprodukter
- Store flasker og salonstørrelser (fx 1000 ml) er ofte markant billigere pr. ml end små flasker. Se pris pr. ml på produktkortet.
- Samme serie, forskellige butikker. Salonbrands sælges af mange webshops, og prisforskellen kan være stor.
- Køb shampoo og balsam samlet hos den samme butik, hvis det giver gratis fragt.
Vælg en underkategori for at se fx kun shampoo, balsam eller stylingprodukter, eller filtrér på brand.