Hår
17.010 produkter
Shampoo (3326)
Balsam (3355)
Hårkur & masker (1000)
Styling (4042)
Hårfarve (2052)
Hårtab & fortykkelse (142)
Føntørrer, glattejern & børster (460)
Trevor Sorbie Salon X-Clusive Super Riche (Gratis Pumpe) 1000 ml
Fra 195 kr · 0,20 kr/ml
pH Laboratories, pH Laboratories Hårstyling pH Laboratories Volumising Powder 30ml
Fra 199 kr · 6,63 kr/ml
pH Laboratories, pH Laboratories Hårpleje pH Laboratories Rejuvenating Shampoo 250ml
Fra 199 kr · 0,80 kr/ml
pH Laboratories, pH Laboratories Hårpleje pH Laboratories Argan & Keratin Nectar 150ml
Fra 199 kr · 1,33 kr/ml
AURA HERBALS Silidrop+, organisk silicium MMST + bor (500 ml / 16,9 fl. oz.)
Fra 201,83 kr · 0,40 kr/ml
Vis flere produkter
Side 74 af 709
Sammenlign priser på hårpleje
Her kan du sammenligne priser på shampoo, balsam, hårkur, styling og hårfarve fra danske webshops. Priserne opdateres hver nat.
Sådan sparer du på hårprodukter
- Store flasker og salonstørrelser (fx 1000 ml) er ofte markant billigere pr. ml end små flasker. Se pris pr. ml på produktkortet.
- Samme serie, forskellige butikker. Salonbrands sælges af mange webshops, og prisforskellen kan være stor.
- Køb shampoo og balsam samlet hos den samme butik, hvis det giver gratis fragt.
Vælg en underkategori for at se fx kun shampoo, balsam eller stylingprodukter, eller filtrér på brand.