Hår
17.010 produkter
Shampoo (3326)
Balsam (3355)
Hårkur & masker (1000)
Styling (4042)
Hårfarve (2052)
Hårtab & fortykkelse (142)
Føntørrer, glattejern & børster (460)
Davines, Davines NaturalTech Davines NaturalTech Replumping Shampoo 250ml
Fra 265 kr · 1,06 kr/ml
Kérastase, Kerastase Specifiqué Kerastase Specifiqué Bain Prevention 250ml
Fra 282 kr · 1,13 kr/ml
Davines, Davines NaturalTech Davines NaturalTech Nourishing Hair Building Pak 250ml
Fra 315 kr · 1,26 kr/ml
Shu Uemura, Shu Uemura Hairstyling Shu Uemura Netsu Design Blow Dry Cream 150ml
Fra 319 kr · 2,13 kr/ml
Shu Uemura, Shu Uemura Hairstyling Shu Uemura Uzu Cotton Definition Hair Cream 75ml
Fra 319 kr · 4,25 kr/ml
BC Bonacure Schwarzkopf Bonacure Color Freeze Conditioner 1000 ml
Fra 342 kr · 0,34 kr/ml
Vis flere produkter
Side 77 af 709
Sammenlign priser på hårpleje
Her kan du sammenligne priser på shampoo, balsam, hårkur, styling og hårfarve fra danske webshops. Priserne opdateres hver nat.
Sådan sparer du på hårprodukter
- Store flasker og salonstørrelser (fx 1000 ml) er ofte markant billigere pr. ml end små flasker. Se pris pr. ml på produktkortet.
- Samme serie, forskellige butikker. Salonbrands sælges af mange webshops, og prisforskellen kan være stor.
- Køb shampoo og balsam samlet hos den samme butik, hvis det giver gratis fragt.
Vælg en underkategori for at se fx kun shampoo, balsam eller stylingprodukter, eller filtrér på brand.