Hår
17.010 produkter
Shampoo (3326)
Balsam (3355)
Hårkur & masker (1000)
Styling (4042)
Hårfarve (2052)
Hårtab & fortykkelse (142)
Føntørrer, glattejern & børster (460)
Shu Uemura, Shu Uemura Silk Bloom Shu Uemura Silk Bloom Shampoo 300ml
Fra 370 kr · 1,23 kr/ml
Shu Uemura, Shu Uemura Izumi Tonic Shu Uemura Izumi Tonic Shampoo 300ml
Fra 392 kr · 1,31 kr/ml
Shu Uemura, Shu Uemura Yubi Shu Uemura Ybi Blonde Anti-Brass Purple Shampoo 300ml
Fra 392 kr · 1,31 kr/ml
Kérastase, Kerastase Première Kerastase Première Huile Gloss Réparatrice 30ml
Fra 416 kr · 13,87 kr/ml
Sisley Revitalizing Volumizing Shampoo With Camellia Oil 200 ml
Fra 445 kr · 2,23 kr/ml
Shu Uemura, Shu Uemura Yubi Shu Uemura Ybi Blonde Full Replenishing Conditioner 250ml
Fra 447 kr · 1,79 kr/ml
Vis flere produkter
Side 78 af 709
Sammenlign priser på hårpleje
Her kan du sammenligne priser på shampoo, balsam, hårkur, styling og hårfarve fra danske webshops. Priserne opdateres hver nat.
Sådan sparer du på hårprodukter
- Store flasker og salonstørrelser (fx 1000 ml) er ofte markant billigere pr. ml end små flasker. Se pris pr. ml på produktkortet.
- Samme serie, forskellige butikker. Salonbrands sælges af mange webshops, og prisforskellen kan være stor.
- Køb shampoo og balsam samlet hos den samme butik, hvis det giver gratis fragt.
Vælg en underkategori for at se fx kun shampoo, balsam eller stylingprodukter, eller filtrér på brand.