Hår
6.205 produkter
Shampoo (2934)
Balsam (3007)
Hårkur & masker (722)
Styling (3071)
Hårfarve (1883)
Hårtab & fortykkelse (149)
Føntørrer, glattejern & børster (441)
−10%
Kérastase, Kerastase Resistance Kerastase Resistance Ciment Anti-Usure Topseal 200ml
Fra 278,57 kr · 1,39 kr/ml
−57%
Skyskindk SkySkin Hår- & Hovedbundsbehandler Massagekam med Oliefunktion - 60ml
Fra 299 kr · 4,98 kr/ml
−50%
Mio millio - Plejepakke -Shampoo 400ml / Conditioner 400ml / Serum 100ml
Fra 299 kr · 0,75 kr/ml
−11%
Kérastase, Kerastase Genesis, Kerastase Styling Kerastase Genesis Defense Thermique 150ml
Fra 300 kr · 2,00 kr/ml
−11%
Kérastase, Kerastase Curl Manifesto Kerastase Curl Manifesto Refresh Absolu Leave-In 190ml
Fra 300 kr · 1,58 kr/ml
−33%
Living Proof, Living Proof Full Living Proof Full Shampoo 236ml + Conditioner 236ml
Fra 305 kr · 1,29 kr/ml
−33%
Living Proof, Living Proof Restore Living Proof Restore Shampoo 236ml + Conditioner 236ml
Fra 305 kr · 1,29 kr/ml
−32%
Living Proof, Living Proof No Frizz Living Proof Frizz Shampoo 236ml + Frizz Conditioner 236ml
Fra 309 kr · 1,31 kr/ml
−61%
Kevin Murphy, Kevin Murphy Conditioner Kevin Murphy Plumping Rinse 250ml x 3
Fra 310 kr · 1,24 kr/ml
−19%
Kérastase, Kerastase Blond Absolu Kerastase Blond Absolu Lumière Shampoo Refill 500ml
Fra 318 kr · 0,64 kr/ml
Vis flere produkter
Side 37 af 259
Sammenlign priser på hårpleje
Her kan du sammenligne priser på shampoo, balsam, hårkur, styling og hårfarve fra danske webshops. Priserne opdateres hver nat.
Sådan sparer du på hårprodukter
- Store flasker og salonstørrelser (fx 1000 ml) er ofte markant billigere pr. ml end små flasker. Se pris pr. ml på produktkortet.
- Samme serie, forskellige butikker. Salonbrands sælges af mange webshops, og prisforskellen kan være stor.
- Køb shampoo og balsam samlet hos den samme butik, hvis det giver gratis fragt.
Vælg en underkategori for at se fx kun shampoo, balsam eller stylingprodukter, eller filtrér på brand.