Hår
7.665 produkter
Shampoo (3326)
Balsam (3355)
Hårkur & masker (1000)
Styling (4042)
Hårfarve (2052)
Hårtab & fortykkelse (142)
Føntørrer, glattejern & børster (460)
−10%
Revlon Professional Restart Color Anti-brassiness Purple Drops - 50 ml.
Fra 198 kr · 3,96 kr/ml
−10%
Revlon Professional Restart Hydration Anti-frizz Moisturizing Drops - 50 ml.
Fra 198 kr · 3,96 kr/ml
−10%
Revlon Professional Restart Recovery Anti-split Ends Sealing Drops - 50 ml.
Fra 198 kr · 3,96 kr/ml
−20%
Wella Professionals Invigo Color Brilliance Shampoo Fine Hair - 1000 ml.
Fra 204 kr · 0,20 kr/ml
Vis flere produkter
Side 87 af 320
Sammenlign priser på hårpleje
Her kan du sammenligne priser på shampoo, balsam, hårkur, styling og hårfarve fra danske webshops. Priserne opdateres hver nat.
Sådan sparer du på hårprodukter
- Store flasker og salonstørrelser (fx 1000 ml) er ofte markant billigere pr. ml end små flasker. Se pris pr. ml på produktkortet.
- Samme serie, forskellige butikker. Salonbrands sælges af mange webshops, og prisforskellen kan være stor.
- Køb shampoo og balsam samlet hos den samme butik, hvis det giver gratis fragt.
Vælg en underkategori for at se fx kun shampoo, balsam eller stylingprodukter, eller filtrér på brand.