Hår
7.665 produkter
Shampoo (3326)
Balsam (3355)
Hårkur & masker (1000)
Styling (4042)
Hårfarve (2052)
Hårtab & fortykkelse (142)
Føntørrer, glattejern & børster (460)
−25%
John Masters Organics Conditioner for Fine Hair with Rosemary & Peppermint, 236ml
Fra 209 kr · 0,89 kr/ml
−40%
Wella Professionals Invigo Color Brilliance Conditioner Fine Hair - 1000 ml.
Fra 225 kr · 0,23 kr/ml
−10%
Revlon Professional Restart Density Anti Hair Loss Direct Spray - 100 ml.
Fra 248 kr · 2,48 kr/ml
Vis flere produkter
Side 88 af 320
Sammenlign priser på hårpleje
Her kan du sammenligne priser på shampoo, balsam, hårkur, styling og hårfarve fra danske webshops. Priserne opdateres hver nat.
Sådan sparer du på hårprodukter
- Store flasker og salonstørrelser (fx 1000 ml) er ofte markant billigere pr. ml end små flasker. Se pris pr. ml på produktkortet.
- Samme serie, forskellige butikker. Salonbrands sælges af mange webshops, og prisforskellen kan være stor.
- Køb shampoo og balsam samlet hos den samme butik, hvis det giver gratis fragt.
Vælg en underkategori for at se fx kun shampoo, balsam eller stylingprodukter, eller filtrér på brand.