Foundation & BB-creme
1.925 produkter
bareMinerals barePRO 16-Hour Full Coverage Concealer Tan/Dark Neutral 12 (2,5 g)
Fra 295 kr · 118,00 kr/g
bareMinerals barePRO 16-Hour Full Coverage Concealer Tan/Dark Neutral 12 (2,5 g)
Fra 295 kr · 118,00 kr/g
bareMinerals Complexion Rescue All Over Luminizer 35 ml - 04 Golden Peach
Fra 295 kr · 8,43 kr/ml
Estée Lauder Double Wear Stay-In-Place Concealer 12 ml - .5N
Fra 295 kr · 24,58 kr/ml
Estée Lauder Double Wear Stay-In-Place Concealer 12 ml - 3.5C
Fra 295 kr · 24,58 kr/ml
Estée Lauder Double Wear Stay-In-Place Concealer 12 ml - 5.5N
Fra 295 kr · 24,58 kr/ml
Estée Lauder Double Wear Stay-In-Place Concealer 12 ml - 6.5N
Fra 295 kr · 24,58 kr/ml
Vis flere produkter
Side 78 af 81
Guides om foundation & bb-creme
Sammenlign priser på foundation og BB-creme
Find foundation, BB-creme, CC-creme, concealer og skin tint fra danske webshops. Foundation er en af de kategorier, hvor det bedst kan betale sig at sammenligne, fordi den samme flaske sælges af mange butikker til vidt forskellige priser.
Sådan køber du foundation online
- Nuancenummeret er afgørende. Skriv det ned fra den flaske, du har i forvejen, og tjek, at det er det samme, når du sammenligner.
- Dækning og finish står i produktnavnet: matte, dewy, light eller full coverage.
- Prøvestørrelser er ofte dyrere pr. ml end den fulde flaske, men billigere at prøve af.
Se også concealer og pudder, eller filtrér på brand og pris.