Foundation & BB-creme
2.964 produkter
Bobbi Brown Skin Foundation Stick - Warm Natural 9 g - NATURAL TAN
Fra 450 kr · 50,00 kr/g
Bobbi Brown Skin Foundation Stick - Cool Beige 9 g - COOL BEIGE C-046
Fra 450 kr · 50,00 kr/g
Bobbi Brown Skin Foundation Stick - Neutral Golden 9 g - NEUTRAL GOLDEN N-070
Fra 450 kr · 50,00 kr/g
Estée Lauder Estee Lauder Double Wear Stay-In-Place Makeup SPF10 - 30 ml - 2C3 Fresco
Fra 450 kr · 15,00 kr/ml
Estée Lauder Estee Lauder Double Wear Stay-In-Place Makeup SPF10 - 30 ml - 2C2 Pale Almond
Fra 450 kr · 15,00 kr/ml
Estée Lauder Estee Lauder Double Wear Stay-In-Place Makeup SPF10 - 30 ml - 3C2 Pebble
Fra 450 kr · 15,00 kr/ml
Estée Lauder Estee Lauder Double Wear Stay-In-Place Makeup SPF10 - 30 ml - 4N1 Shell Beige
Fra 450 kr · 15,00 kr/ml
Estée Lauder Estee Lauder Double Wear Stay-In-Place Makeup SPF10 - 30 ml - 8C1 Rich Java
Fra 450 kr · 15,00 kr/ml
Estée Lauder Estee Lauder Double Wear Stay-In-Place Makeup SPF10 - 30 ml - 3N1 Ivory Beige
Fra 450 kr · 15,00 kr/ml
Estée Lauder Estee Lauder Double Wear Stay-In-Place Makeup SPF10 - 30 ml - 5N1 Rich Ginger
Fra 450 kr · 15,00 kr/ml
Estée Lauder Estee Lauder Double Wear Stay-In-Place Makeup SPF10 - 30 ml - 1W1 Bone
Fra 450 kr · 15,00 kr/ml
Estée Lauder Estee Lauder Double Wear Stay-In-Place Makeup SPF10 - 30 ml - 1W2 Sand
Fra 450 kr · 15,00 kr/ml
Estée Lauder Estee Lauder Double Wear Stay-In-Place Makeup SPF10 - 30 ml - 3W1 Tawny
Fra 450 kr · 15,00 kr/ml
Estée Lauder Estee Lauder Double Wear Stay-In-Place Makeup SPF10 - 30 ml - 3N2 Wheat
Fra 450 kr · 15,00 kr/ml
Estée Lauder Estee Lauder Double Wear Stay-In-Place Makeup SPF10 - 30 ml - 5W1 Bronze
Fra 450 kr · 15,00 kr/ml
Vis flere produkter
Side 119 af 124
Guides om foundation & bb-creme
Sammenlign priser på foundation og BB-creme
Find foundation, BB-creme, CC-creme, concealer og skin tint fra danske webshops. Foundation er en af de kategorier, hvor det bedst kan betale sig at sammenligne, fordi den samme flaske sælges af mange butikker til vidt forskellige priser.
Sådan køber du foundation online
- Nuancenummeret er afgørende. Skriv det ned fra den flaske, du har i forvejen, og tjek, at det er det samme, når du sammenligner.
- Dækning og finish står i produktnavnet: matte, dewy, light eller full coverage.
- Prøvestørrelser er ofte dyrere pr. ml end den fulde flaske, men billigere at prøve af.
Se også concealer og pudder, eller filtrér på brand og pris.