Foundation & BB-creme
2.966 produkter
−17%
Bobbi Brown Weightless Skin Foundation SPF 15 - 30 ml - Warm Walnut
Fra 369,35 kr · 12,31 kr/ml
−17%
Bobbi Brown Weightless Skin Foundation SPF 15 - 30 ml - Golden Honey
Fra 369,35 kr · 12,31 kr/ml
−17%
Bobbi Brown Weightless Skin Foundation SPF 15 - 30 ml - Holden Almond
Fra 369,35 kr · 12,31 kr/ml
−17%
Bobbi Brown Weightless Skin Foundation SPF 15 - 30 ml - Neutral Ivory
Fra 369,35 kr · 12,31 kr/ml
−17%
Bobbi Brown Weightless Skin Foundation SPF 15 - 30 ml - Neutral Warm
Fra 369,35 kr · 12,31 kr/ml
−17%
Bobbi Brown Weightless Skin Foundation SPF 15 - 30 ml - Cool Natural
Fra 369,35 kr · 12,31 kr/ml
−17%
Bobbi Brown Weightless Skin Foundation SPF 15 - 30 ml - Neutral Golden
Fra 369,35 kr · 12,31 kr/ml
−17%
Bobbi Brown Weightless Skin Foundation SPF 15 - 30 ml - Neutral Alabaster
Fra 369,35 kr · 12,31 kr/ml
−17%
Bobbi Brown Weightless Skin Foundation SPF 15 - 30 ml - Neutral Warm Ivory
Fra 369,35 kr · 12,31 kr/ml
−17%
Bobbi Brown Weightless Skin Foundation SPF 15 - 30 ml - Neutral Warm Sand
Fra 369,35 kr · 12,31 kr/ml
−17%
Bobbi Brown Weightless Skin Foundation SPF15 - 30 ml - Warm Porcelain
Fra 369,35 kr · 12,31 kr/ml
Vis flere produkter
Side 73 af 124
Guides om foundation & bb-creme
Sammenlign priser på foundation og BB-creme
Find foundation, BB-creme, CC-creme, concealer og skin tint fra danske webshops. Foundation er en af de kategorier, hvor det bedst kan betale sig at sammenligne, fordi den samme flaske sælges af mange butikker til vidt forskellige priser.
Sådan køber du foundation online
- Nuancenummeret er afgørende. Skriv det ned fra den flaske, du har i forvejen, og tjek, at det er det samme, når du sammenligner.
- Dækning og finish står i produktnavnet: matte, dewy, light eller full coverage.
- Prøvestørrelser er ofte dyrere pr. ml end den fulde flaske, men billigere at prøve af.
Se også concealer og pudder, eller filtrér på brand og pris.